Sıkça Sorulan Sorular

Yazar: En uygun fiyatlarla instagram takipçi, instagram beğeni ve instagram canlı yayın izlenme satın al!

1) Nasıl ödeme gerçekleştirebilirim, güvenli midir ?

Tüm kredi ve banka kartlarınız ile anında ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Bilgi güvenliği açısından 256 Bit SSL teknolojisi sağlanan Shopier altyapısı kullanılmaktadır. Herhangi bir sorun durumunda Shopier yetkilileri ile görüşerek iade/iptal talep etme şansınız mevcuttur.

2) Şifremi vermem gerekiyor mu ?

Hayır, tüm sosyal medya destek hizmetlerimiz şifresiz yönlendirme ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir özel bilginizi talep etmiyoruz.

3) Neden destek hizmeti almalıyım ?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm instagram hizmet paketleri tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşur. Aktif ve gerçek kişilerin profilinize direkt katkısı olabilir ve bu da organik olarak hesap etkileşim seviyesinin artmasını sağlar. Instagram takipçi ve dünya geneli paketlerimizde gönderilen kullanıcıların büyük bir kısmı gerçektir. Kurumsal veya bireysel hesaplarınızda, paylaşımlarınızın çok daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlar ve kolay bir şekilde popülarite kazanmanıza yardımcı olur. INS DIJITAL tecrübesiyle gönül rahatlığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4) Profilim üzerinden paylaşım yapılma riski var mı ?

Hayır. Hiç bir mecra üzerinde profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için destek satın alabilirsiniz. Detayları ‘kurumsal’ bölümünden inceleyebilirsiniz.

5) Siparişim ne kadar süre içerisinde teslim ediliyor ?

Ödeme yönteminize bağlı olarak süreler farklılık göstermektedir. Ortalama 0-1 Saat içerisinde bütün işlemler tamamlanıp sorunsuz teslimat gerçekleşmektedir. Olası bir sorun durumunda Canlı destek ve WhatsApp hattımız siz değerli müşterilerimiz için 24/7 olarak destek vermektedir.

6) Takipçilerin düşme şansı var mı ?

INS DİJİTAL olarak gerçekleştireceğiniz bütün Instagram takipçi siparişlerinde gönderilecek olan kullanıcılar tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu bağlamda ön görülen azalma miktarı genelde %10-20 aralığındadır. 

Neden Biz ?

  • 1-) Güvenli Sipariş

İnternet ortamının en önemli konusu güvenlik. Ins Dijital sizlere 256 Bit SSL ile en güvenli altyapıyı sunuyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız tüm ödemeleriniz 256 Bit SSL koruması ve güvenli ödeme altyapımızla tamamen sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin en güvenilir online ödeme altyapı sağlayıcısı Shopier.com aracılığı ile ödemeniz 3D Secure korumasıyla veya anlaşmalı bankalarımız vasıtası ile Havale veya EFT yolu ile alınıp, hızlıca onaylanmaktadır.

  • 2-) Hızlı Teslimat

Ödemeniz sonrasında, siparişiniz anlık olarak oluşturulur. Siparişleriniz 7/24 otomatik olarak işlenir ve hızlıca teslim edilir. Tüm siparişleri ortalama 0-60 dakika içinde tamamlamaya özen gösteririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya problemde yine 7/24 destek hattımız sizlere hızlıca yardımcı olmaktadır. Siparişinizin takibini sizlere gönderilen mesaj detaylarından da yapabilirsiniz.

  • 3-) Müşteri Memnuniyeti

Ins Dijital olarak sadece satış yapmayı hedefleyen bir firma değiliz. Bizim için en önemli hizmet satış sonrasıdır. Bundan dolayı satış sonrası da gerekli desteği veren, olası sorunlara destek vermekten vazgeçmeyen bir anlayışla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp, Mail, SMS, Telefon(Mesai saatleri içinde) ile istediğiniz zaman profilinize özgü çözümler üretip hizmetinize sunmaktayız.

  • 4-) Gizlilik Politikası

Ins Dijital olarak kişisel verileriniz dâhil olmak üzere bizlerle paylaşmış olduğunuz verilerinizin gizliliğine ve korunmasına son derece önem vermektedir. Amacımız gizliliğinizi korumak ve temin ettiğiniz kişisel verilerin güvenliğini sağlamaktır. Ins Dijital tarafından işlenmekte olan kişisel veriler, teknik imkânlar dâhilinde en iyi şekilde korunmaktadır.
Ins Dijital elde ettiği kişisel verileri işbu Gizlilik Politikası kapsamında belirtilen amaçlarla saklamakta, işlemekte ve üçüncü kişilerle paylaşmaktadır. Ins Dijital, yasalara uygun olmayan ve burada belirtilenin dışında hiçbir amaçla kişisel verileriniz üzerinde tasarruf etmeyecektir. Verileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunacak, kredi kartı ve ödeme bilgileriniz hiçbir durumda yasal mevzuatta izin verilen sınırlar haricinde tutulmayacaktır.

Bazı İş Ortaklarımız 

Bazı Referanslarımız 

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlarımız için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.