Kurumsal

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Ins Dijital olarak 2014 yılından itiabren Dijital Medya, Sosyal Medya, Influencer Marketing, E-ticaret, Web Tasarım alanlarında profesyonel hizmetler sağlayan kurumsal bir firmadır. 5 Senedir profesyonel dokunuşlarla daha başarılı projeler üretiyoruz. Sizinle birlikte her gün daha başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Bulunduğumuz bu sektörde işimizi dürüstlükle yapmak en büyük hedefimizdir.

Neden Biz ?

  • 1-) Güvenli Sipariş

İnternet ortamının en önemli konusu güvenlik. Ins Dijital sizlere 256 Bit SSL ile en güvenli altyapıyı sunuyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız tüm ödemeleriniz 256 Bit SSL koruması ve güvenli ödeme altyapımızla tamamen sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin en güvenilir online ödeme altyapı sağlayıcısı Shopier.com aracılığı ile ödemeniz 3D Secure korumasıyla veya anlaşmalı bankalarımız vasıtası ile Havale veya EFT yolu ile alınıp, hızlıca onaylanmaktadır.

  • 2-) Hızlı Teslimat

Ödemeniz sonrasında, siparişiniz anlık olarak oluşturulur. Siparişleriniz 7/24 otomatik olarak işlenir ve hızlıca teslim edilir. Tüm siparişleri ortalama 0-60 dakika içinde tamamlamaya özen gösteririz. Siparişiniz ile ilgili herhangi bir soru veya problemde yine 7/24 destek hattımız sizlere hızlıca yardımcı olmaktadır. Siparişinizin takibini sizlere gönderilen mesaj detaylarından da yapabilirsiniz.

  • 3-) Müşteri Memnuniyeti

Ins Dijital olarak sadece satış yapmayı hedefleyen bir firma değiliz. Bizim için en önemli hizmet satış sonrasıdır. Bundan dolayı satış sonrası da gerekli desteği veren, olası sorunlara destek vermekten vazgeçmeyen bir anlayışla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp, Mail, SMS, Telefon(Mesai saatleri içinde) ile istediğiniz zaman profilinize özgü çözümler üretip hizmetinize sunmaktayız.

  • 4-) Gizlilik Politikası

Ins Dijital olarak kişisel verileriniz dâhil olmak üzere bizlerle paylaşmış olduğunuz verilerinizin gizliliğine ve korunmasına son derece önem vermektedir. Amacımız gizliliğinizi korumak ve temin ettiğiniz kişisel verilerin güvenliğini sağlamaktır. Ins Dijital tarafından işlenmekte olan kişisel veriler, teknik imkânlar dâhilinde en iyi şekilde korunmaktadır.
Ins Dijital elde ettiği kişisel verileri işbu Gizlilik Politikası kapsamında belirtilen amaçlarla saklamakta, işlemekte ve üçüncü kişilerle paylaşmaktadır. Ins Dijital, yasalara uygun olmayan ve burada belirtilenin dışında hiçbir amaçla kişisel verileriniz üzerinde tasarruf etmeyecektir. Verileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunacak, kredi kartı ve ödeme bilgileriniz hiçbir durumda yasal mevzuatta izin verilen sınırlar haricinde tutulmayacaktır.

Bazı İş Ortaklarımız 

Bazı Referanslarımız 

 

Ins Dijital 

  • Adres : Akasya Kent Etabı A Blok Kat:20 - Üsküdar/İstanbul
  • Email : info@insdijital.com

Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi: 09.00 - 17.00

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlarımız için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.